Pomóż nam pomagać!

Szanowni Państwo!

Już od prawie 15 lat w naszej jednostce działa Grupa Medyczna. 

Nasza historia z ratownictwem medycznym rozpoczęła się od pozyskania zestawu medycznego oraz fantoma do ćwiczeń. Z czasem nasi strażacy uczestniczyli w wielu doskonalących kursach i warsztatach, pozwalających zdobywać niezbędną wiedzę z dziedziny ratownictwa medycznego. Z każdym rokiem zwiększaliśmy również wyposażenie zarówno osobiste, jak i szkoleniowe. 

Przez ostatnie lata doceniano naszą ciężką pracę, jaką włożyliśmy w rozwinięcie Grupy Medycznej. Braliśmy udział w wielu imprezach na terenie naszego powiatu jak i również województwa. Poza granicami powiatu zabezpieczaliśmy m.in.: Pogrzeb pary Prezydenckiej w Krakowie, wiele imprez o charakterze masowym w naszej gminie - Reggae Most, Światowe Dni Młodzieży, Złoty Motocyklowe, 

W najbliższym czasie chcieliśmy wzbogacić naszą flotę o Lekki Samochód Ratownictwa Medycznego -  Ambulans. W związku z tym planujemy zorganizować zbiórki oraz różnorodne akcje promocyjne. 

Liczymy na Państwa wsparcie, dzięki, któremu będziemy mogli zrealizować nasze marzenie jakim jest zakup ambulansu, który będzie służył bezpieczeństwu mieszkańców naszego miasta oraz całej gminy.

Wsparcia można dokonywać poprzez wpłatę na konto OSP w tytule wpisując 

"wpłata na działalność statutową"
Bank ING:    71 1050 1100 1000 0001 0371 4515