1  |  2  |  3  |  4  |  5    » 

Menu

Aktualności

Zakup książkę, wesprzyj ratowników.

 Wpłacając pieniądze otrzymasz książkę oraz pomożesz zakupić sprzęt ochronny dla pracowników służb ratunkowych.Wpłać dowolną kwotę powyżej 10zł na konto:

Ochotniczej Straży Pożarnej w Wadowicach

W tytule przelewu wpisz: 

"wpłata na działalność statutową, swoje imię i nazwisko" 

ING Bank Śląski:    71 1050 1100 1000 0001 0371 4515

 

Następnie napisz do nas na adres e-mail: osp.wadowice@wp.pl lub na facebooku w celu potwierdzenia wpłaty oraz sposobu odbioru książki (osobisty,  dowóz przez druhów*, wysyłka do paczkomatu przy wpłacie minimum 23zł**, wysyłka pocztą przy wpłacie minimum 30zł***), a w zamian otrzymasz ilustrowaną książkę wydaną z okazji 150-lecia OSP WADOWICE. W ten sposób pomożesz zakupić niezbędny sprzęt ochronny do walki z wirusem SARS CoV-2.

 

Za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt ochronny dla pracowników służb ratunkowych.

 

Jeśli nie chcesz książki, a chcesz pomóc to wpłać dowolną kwotę na konto bankowe. Na początek mamy dla was 200 książek, wydanych z okazji 150-lecia powstania jednej z najstarszych Ochotniczych Straży Pożarnych w Małopolsce. 

 

*na terenie powiatu wadowickiego druhowie dowiozą książkę za darmo, zostawiając ją w indywidualnie umówionym miejscu w celu ograniczenia kontaktu z innymi osobami. 
**możemy wysłać książkę do paczkomatu i jest to preferowana przez nas opcja za wpłatę powyżej 23 złotych.
***możemy wysłać książkę Pocztą Polską za wpłatę powyżej 30zł, lecz ze względu na panującą epidemię nie polecamy tego sposobu. Szanujmy listonoszy i kurierów, którzy podczas doręczania przesyłek są narażeni na zachorowanie.