«    17  |  18  |  19  |  20 

Menu

Aktualności

Poszukiwania zaginionego

 We wtorek (23.07) od godziny 8. rano około 40 strażaków w tym druhowie z naszej OSP przeczesywało teren przybrzeżny Skawy od mostu w Tomicach do mostu w Wadowicach.

64-letni Władysław Sitarz zaginął w czwartek 11 lipca. Od tamtej pory był poszukiwany w wielu miejscach na terenie gminy i miejscowości sąsiednich. Rodzina, która poinformowała policję o tym fakcie wskazała wstępnie gdzie mógł udać się mężczyzna. Na podstawie tych informacji funkcjonariusze policji poprosili strażaków z gminy Wadowice o pomoc. 

We wtorek (23.07) od  rana około 40 ratowników z niemal wszystkich jednostek OSP przeczesywało teren przybrzeżny Skawy od mostu w Tomicach do mostu w Wadowicach w poszukiwaniu śladów po zaginionym.
Rodzina poinformowała policję, że mężczyzna ten mógł udać się do swojej siostry, która mieszka w gminie Tomice. 

Strażacy wykonali mrówczą pracę, szukali każdego śladu, który mógł naprowadzić trop na zaginionego Władysława Sitarza przez prawie dwie godziny. 

Mimo usilnych prób i szczerych chęci działania te nie dały jednak efektu i akcja poszukiwawcza zakończyła się, a strażacy wrócili do swoich jednostek. 


źródło : wadowice24.pl